Powrót

Warranty

JustfitMe Smartsuit
JustfitMe Smartsuit
Orginał.
Kombinezon JustfitMe Smartsuit to urządzenie do stymulacji mięśni całego ciała. Użyj go w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Idealny do modelowania sylwetki, odchudzania się lub do zwiększenia wytrzymałości. Aby osiągnąć widoczne rezultaty w ciągu 4 tygodni, trenuj 2 razy w tygodniu po 20 minut. Styl kombinezonu Venom pasuje do obu płci.
Wyświetl Szczegóły
JustfitMe Smartsuit DRY
JustfitMe Smartsuit DRY
Nie potrzebuje wody.
Kombinezon JustfitMe DRY Smartsuit to urządzenie do stymulacji mięśni całego ciała. Użyj go w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Idealny do modelowania sylwetki, odchudzania się lub do zwiększenia wytrzymałości. Aby osiągnąć widoczne rezultaty w ciągu 4 tygodni, trenuj 2 razy w tygodniu po 20 minut. Styl kombinezonu Venom pasuje do obu płci.
Wyświetl Szczegóły
JustfitMe Ace Powersuit
JustfitMe Ace Powersuit
Studio EMS we własnym domu.
Ciesz się doświadczeniem studia EMS w Twoim własnym domu, za pomocą wyjątkowego zestawu JustfitMe Ace Powerkit. Kombinezon został zaprojektowany z myślą o profesjonalnym użytkowaniu w studiach fitness, gdzie może być narażony na ekstremalne korzystanie. Ponad 7000 sprzedanych strojów potwierdziło wytrzymałość i trwałość naszego stroju.
Wyświetl Szczegóły
JustfitMe Powerbelt
JustfitMe Powerbelt
Pozbądź się tłuszczu z brzucha.
Zadbaj o swój sześciopak! Wzmocnij mięśnie brzucha i przyspiesz spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą stymulatora PowerBelt ABS. 12 różnych poziomów, silny bodziec (80 Hz) i zerowe koszty utrzymania. Chcieliśmy stworzyć urządzenie do stymulacji mięśni, które zapewni efektywny trening brzucha, ale jest wygodny w użyciu i nie ponosi dalszych kosztów. Jest prosty w obsłudze, posiada długotrwałe baterie i wytrzymałe elektrody. Do obsługi nie potrzebujesz żadnej aplikacji, wystarczy włączyć urządzenie i cieszyć się rezultatem już po kilku sesjach.
Wyświetl Szczegóły