Justfit Me Ace HERO Powersuit

W magazynie
12,699 
Size chart
shipping 8 tygodni
Produkowane w UE
Produkowane w UE
Nagradzana marka
Nagradzana marka
15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Opis produktu Opis produktu
Specyfikacje Specyfikacje

Doświadcz najwyższej jakości ćwiczeń w domu dzięki JustfitMe Ace HERO, następcy naszego cieszącego się dużym uznaniem oryginalnego Ace. Ace HERO wprowadza rewolucję w Twoim programie treningowym, wprowadzając innowacyjne funkcje, które wyznaczają nowe standardy doskonałości.

JustfitMe Ace HERO to urządzenie EMS (elektryczny stymulator mięśni), które możesz zabrać ze sobą wszędzie i używać go przez 20 minut trzy razy w tygodniu, zamiast tracić godziny na siłowni. To urządzenie EMS dla zapracowanych osób chcących zachować formę. Ciesz się tymi samymi wynikami, poświęcając mniej czasu. Wykorzystaj go do modelowania sylwetki, odchudzania czy zwiększania wytrzymałości.

Wyjątkowy kombinezon EMS z możliwością regulacji rozmiaru.

Kombinezon unisex EMS jest wykonany z wyjątkowo wytrzymałego materiału, ponieważ pierwotnie był przeznaczony do użytku w studiu. Konstrukcja sprawia, że pasuje na osoby o różnym wzroście:

Rozmiar S = SX, S, M

Rozmiar M = S, M, L

Rozmiar L = M, L, XL

W każdym momencie projektowania naszym priorytetem było, aby kombinezon idealnie się dopasowywał. Przy wyborze materiałów i tworzeniu systemu najważniejsza była trwałość, nawet przy maksymalnym czasie użytkowania.

Bielizna

Opakowanie zawiera bieliznę w wybranym rozmiarze kombinezonu EMS. Bielizna zapewnia komfortowy i higieniczny trening w Twoim studiu.

Trwałość

Kombinezon został pierwotnie zaprojektowany z myślą o profesjonalnych studiach fitness i siłowniach, gdzie jest wystawiony na ciągłe użytkowanie. (Często 10 razy dziennie, 7 razy w tygodniu.) Ponad 7000 sprzedanych przedmiotów potwierdziło jego trwałość.

Jednostka sterująca JustfitMe

To mózg systemu JustfitMe EMS. Umieść go na swoim kombinezonie, uruchom aplikację i rozpocznij trening. JustfitMe trenuje 11 grup mięśni jednocześnie.

Aplikacja JustfitMe

Aplikację na smartfony można pobrać bezpłatnie w Google Play lub App Store.

Instrukcja obsługi

Liczba i długość tygodniowych szkoleń

W trosce o Twoje zdrowie wprowadziliśmy następujące ograniczenia dotyczące zestawu treningowego JustfitMe i JustfitMe Ace. Należy pamiętać, że trening EMS jest bardzo efektywną formą treningu, dlatego nie jest wskazane trenowanie więcej niż podano poniżej.

Trening siłowy: maks. 20 minut/trening, 3 razy w tygodniu

Bieganie: maks. 40 minut/czas, 7 dni w tygodniu

Jazda na rowerze: maks. 30 minut/czas, 7 dni w tygodniu

Poprawa prędkości: maks. 20 minut/trening, 3 razy w tygodniu

Relaksacja mięśni: maks. 20 minut/czas, 7 dni w tygodniu

Rozwój wytrzymałości: max. 30 minut/trening, 3 razy w tygodniu

HIIT: maks. 15 minut/trening, 3 razy w tygodniu

Tabata: maks. 8 minut/trening, 3 razy w tygodniu