Archives

JustfitMe Smartsuit

Kombinezon JustfitMe Smartsuit to urządzenie do stymulacji mięśni całego ciała. Użyj go w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Idealny do modelowania sylwetki, odchudzania się lub do zwiększenia wytrzymałości. Aby osiągnąć widoczne rezultaty w ciągu 4 tygodni, trenuj 2 razy w tygodniu po 20 minut. Styl kombinezonu Venom pasuje do obu płci.

JustfitMe Smartsuit DRY

Kombinezon JustfitMe DRY Smartsuit to urządzenie do stymulacji mięśni całego ciała. Użyj go w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Idealny do modelowania sylwetki, odchudzania się lub do zwiększenia wytrzymałości. Aby osiągnąć widoczne rezultaty w ciągu 4 tygodni, trenuj 2 razy w tygodniu po 20 minut. Styl kombinezonu Venom pasuje do obu płci.

JustfitMe Ace Powersuit

Ciesz się doświadczeniem studia EMS w Twoim własnym domu, za pomocą wyjątkowego zestawu JustfitMe Ace Powerkit. Kombinezon został zaprojektowany z myślą o profesjonalnym użytkowaniu w studiach fitness, gdzie może być narażony na ekstremalne korzystanie. Ponad 7000 sprzedanych strojów potwierdziło wytrzymałość i trwałość naszego stroju.

JustfitMe Powerbelt

Zadbaj o swój sześciopak! Wzmocnij mięśnie brzucha i przyspiesz spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą stymulatora PowerBelt ABS. 12 różnych poziomów, silny bodziec (80 Hz) i zerowe koszty utrzymania. Chcieliśmy stworzyć urządzenie do stymulacji mięśni, które zapewni efektywny trening brzucha, ale jest wygodny w użyciu i nie ponosi dalszych kosztów. Jest prosty w obsłudze, posiada długotrwałe baterie i wytrzymałe elektrody. Do obsługi nie potrzebujesz żadnej aplikacji, wystarczy włączyć urządzenie i cieszyć się rezultatem już po kilku sesjach.